Filtry

Domů > SPOJOVACÍ MATERIÁL>Vruty a šrouby>VRUTY - ŠROUBY DO DŘEVA

VRUTY DO DŘEVA

Nemáte chuť udělat si radost a něco hezkého si vyrobit? Nechce se vám už koukat stále na ty stejné stěny? Vždyť stačí jednoduchá polička a váš pokojík pookřeje. K výrobě takovýchto drobných produktů nepotřebujete ani speciální prostor, ani nějakou profesionální lekci nebo dlouholetou zkušenost. Jediné, co budete potřebovat, je pracovní materiál, nářadí a chuť do práce.

Jednou ze spojovacích součástek, bez nichž se při výrobě čehokoli neobejdete, je vrut. Vruty Brno vám poskytnou ohromný výběr a proškolení specialisté vám samozřejmě poradí. Vám se budou hodit zejména vruty do dřeva, protože právě dřevo je materiál, který domácí kutilové využívají nejčastěji. Vruty do dřeva mají vnější závit a jsou určeny k vytváření rozebíratelných spojů. Používají se především do měkkých materiálů (dřevo, plast, sádrokarton). Na rozdíl od šroubu si vrut sám vyřezává závit v materiálu. A právě pro toto jeho jednoduché použití a pevnost je dnes široce využíván a v mnoha případech nahrazuje dříve běžnější hřebíky. Vrut do dřeva se zavrtá jako po másle a přitom drží jako slovo boží.

Takže překontrolujte potřebnosti, a hurá do díla! Poličku, skříňku, regál, věšák – tohle zvládne i úplný začátečník. S pomocí hmoždinky navíc jednoduše upevníte polici na zeď, ať je z cihel anebo z betonu. A když se vám bude dílo dařit, můžete se pustit do větší akce. Vyrobte si cokoli, co vás napadne. Obnovte své bydlení – každý kousek, který vám vyroste pod rukama, bude originál a budete se jím moci pyšnit. Přátelé vám budou závidět a třeba i je přivedete na myšlenku vlastnoručně si zvelebit domov. Pozdě není nikdy. A tvrdit, že něco nejde, je možné až poté, co se to vyzkouší. Pusťte se do díla a uvidíte, jakou radost vám to přinese!

TOPlist